Suchen

Produktbewertungen für Mittagessen auf dem Glasschiff

Vorliegende Bewertungen
Oběd na lodi
21.06.2026 11:23
Vše bylo v pořádku. Obsluha milá a vstřícná. Výběr z jidel dostačující. Pití by mohlo být levnější a chyběla v horkém dni nabídka zmrzliny. Cena voucheru ale byla dražšši když se ještě pití platí zvlášť. Jiné společnosti podobné nabídky nabízejí výrazně levnější.
Gast
War die Bewertung hilfreich? Ja Nein (0/0)
Schreiben Sie Ihre eigene Bewertung
*
*
Schlecht
Sehr gut
Filters
Sort
display