Vše bylo v pořádku. Obsluha milá a vstřícná. Výběr z jidel dostačující. Pití by mohlo být levnější a chyběla v horkém dni nabídka zmrzliny. Cena voucheru ale byla dražšši když se ještě pití platí zvlášť. Jiné společnosti podobné nabídky nabízejí výrazně levnější.
Gast
War die Bewertung hilfreich?JaNein
(0/0)
Schreiben Sie Ihre eigene Bewertung
Filters
Sort
display
Cookies helfen uns unsere Dienstleistungen anzubieten. Wenn Sie unsere Dienstleistungen nutzen, sind Sie damit einverstanden.