Vše bylo v pořádku. Obsluha milá a vstřícná. Výběr z jidel dostačující. Pití by mohlo být levnější a chyběla v horkém dni nabídka zmrzliny. Cena voucheru ale byla dražšši když se ještě pití platí zvlášť. Jiné společnosti podobné nabídky nabízejí výrazně levnější.
Guest
Was this review helpful?YesNo
(0/0)
Write your own review
Filters
Sort
display
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.