Search

Product reviews for Lunch cruise on a glass boat

Existing reviews
Oběd na lodi
21.06.2026 11:23
Vše bylo v pořádku. Obsluha milá a vstřícná. Výběr z jidel dostačující. Pití by mohlo být levnější a chyběla v horkém dni nabídka zmrzliny. Cena voucheru ale byla dražšši když se ještě pití platí zvlášť. Jiné společnosti podobné nabídky nabízejí výrazně levnější.
Guest
Was this review helpful? Yes No (0/0)
Write your own review
*
*
Bad
Excellent
Filters
Sort
display